کاهش کارمزد خرید از خارج
کاهش کارمزد خرید از خارجReviewed by محمد on Feb 13Rating: 5.0کاهش کارمزد خرید از خارجکاهش کارمزدهای خرید کالا از خارج از کشور.

خرید از خارج

با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان در خرید از سایتهای خارجی و درخواستهای مکرر مبنی بر کاهش هزینه های خرید و واردات کالا گروه ارزان سفر در راستای جلب رضایت مشتریان کارمزد های خود را جهت خرید کالا از خارج کاهش داد. این کاهش از تاریخ 25 بهمن ماه اعمال خواهد شد و پیش فاکتور های ارسالی جهت خرید از خارج از تاریخ مذکور با فرمول جدید محاسبه می گردد.

فرمول قدیم کارمزد خرید از خارج

تا بحال کارمزد ها در خرید از خارج مانند سایتهای آمازون و ای بای به این صورت بود که برای هر کالا به صورت جداگانه محاسبه می شد و مقدار کارمزد به این صورت بود: قیمت کالا کمتر از 100 دلار کارمزد اعمالی 20 درصد، قیمت کالا بین 100 تا 500 دلار کارمزد اعمالی 15 درصد، قیمت کالا بین 500 تا 1000 دلار کارمزد اعمالی 12 درصد، قیمت کالا بین 1000 تا 5000 دلار کارمزد اعمالی 10 درصد و در صورتی که قیمت کالای مد نظر جهت خرید از خارج بیش از 5000 دلار بود 9 درصد کارمزد در خرید اعمال می شد.

فرمول جدید کارمزد خرید از خارج

در فرمول جدید کارمزد اعمالی برای مجموع قیمت تمام کالاها اعمال می شود. بدین صورت که اگر قیمت هر کالای انتخابی شما کمتر از 100 دلار باشد اما مجموع قیمت کالاهای انتخابی بیش از 500 دلار باشد کارمزد اعمالی در خرید شما برای تمام کالاها یکسان و به مقدار 12 درصد خواهد بود.

اکنون شما مشتری گرامی می توانید ارزانتر و ساده تر از سایتهای خارجی خرید کنید. روند سفارش کالا بدین صورت است که شما ابتدا کالا یا کالاهای مد نظر خود را انتخاب میکنید و لینک آن را در اینجا جهت دریافت استعلام ارسال میکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت استعلام کالاهای شما را انجام و رسید آن را خدمت شما ارسال نمایند. پس از آن در صورت تمایل سفارش خود را در اینجا ثبت میکنید تا کالای شما خریداری شود و در زمان بین 2 الی 3 هفته پس از تحویل به دفتر ما در آمریکا کالا برای شما ارسال گردد.

گروه ارزان سفر همیشه به دنبال راهکارهایی جهت جلب رضایت بیشتر شما مشتریان گرامی است.

به امید رضایت شما

گروه ارزان سفر

 

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري