ریپورت نمره GRE
ریپورت نمره GREReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

پس از برگزاری آزمون GRE، شما می‌توانید به صورت آنلاین به ریپورت نمره خود دسترسی پیدا کنید. در صورتی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید، به سایت ETS (ets.org) وارد شوید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، وارد حساب کاربری خود شوید.

سپس به بخش “View Scores” رفته و روی لینک “GRE Scores” کلیک کنید. در این صفحه، می‌توانید نمرات خود را ببینید و در صورت لزوم، ریپورت نمره (Score Report) را درخواست کنید.

برای درخواست ریپورت نمره GRE، باید هزینه مربوطه را پرداخت کنید. هزینه ریپورت نمره برای هر بار درخواست متفاوت است و بر اساس کشور محل اقامت شما تعیین می‌شود. برای پرداخت هزینه ریپورت نمره GRE، می‌توانید از طریق سایت ETS یا تماس با مرکز خدمات مشتری ETS اقدام کنید.

لازم به ذکر است که پس از درخواست ریپورت نمره، زمانی که نمره جدید شما آماده شده باشد، به طور خودکار به موسسه یا دانشگاهی که درخواست آزمون GRE را برای آن ارسال کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

 

به چهار طریق می توان گزارش نمره GRE را پس از روز آزمون درخواست نمود: آنلاین، تلفنی، از طریق پست و یا فکس. البته درخواست ریپورت نمرات از طریق آنلاین بهترین روش محسوب می شود از آنجا که گزینه های بیشتری را برای انتخاب نمره دلخواه خود برای گزارش دارید. ریپورت نمره اضافی (ASR) به ازاء هر دریافت کننده ۲۷ دلار آمریکا هزینه دارد. ریپورت نمره GRE 

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه ریپورت نمره GRE جنرال و سابجکت

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت ETS
  2. نوع آزمون GRE (جنرال، سابجکت یا هردو)
  3. تاریخ آزمون
  4. کد و نام دانشگاه مورد نظر (می توانید از لینک روبرو برای پیدا کردن کد دانشگاه استفاده نمائید: لینک)
  5. کد دانشکده در صورت لزوم (می توانید از لینک روبرو برای یافتن کد رشته استفاده نمایید: لینک )

ریپورت نمره جی آر ایهزینه کل محاسبه شده را در این فرم ، در قسمت وجه ریالی محاسبه شده وارد کنید.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال

ریپورت نمره جی آر ای

  • 0 ریال