ثبت نام آزمون GRE
ثبت نام آزمون GREReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

هر ساله مؤسسه ETS آزمون GRE General کاغذی را سه بار در اکثر نقاط جهان و در ماه های اکتبر، نوامبر و فوریه برگزار میکند. در شرایط عادی در ایران آزمون GRE General در هر سه نوبت توسط سازمان سنجش (NOET) و دانشگاه اصفهان برگزار میشود. تاریخ های مهم این سه آزمون در جدولی در سایت ETS ارائه شده است. لطفاً به آدرس ذیل مراجعه نمایید: به روی این لینک کلیک کنید!  

داشتن نمره این آزمون برای افرادی که می خواهند برای دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) در ایالات متحده آمریکا اپلای کنند تقریباً در همه دانشگاه ها الزامی می باشد. ثبت نام آزمون GRE

برای ثبت نام در آزمون GRE، شما باید اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه را ارائه دهید. هزینه ثبت نام در آزمون GRE بر اساس محل آزمون، رشته تحصیلی و روش ثبت نام متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ثبت نام، به سایت ETS مراجعه کنید.

بعد از ثبت نام، ETS به شما یک شماره شناسایی (Registration Number) و تاریخ و محل برگزاری آزمون خواهد داد. شما باید با این شماره شناسایی به محل برگزاری آزمون بروید و هویت خود را با ارائه مدارک شناسایی معتبر اثبات کنید.

توصیه می‌شود که قبل از ثبت نام در آزمون GRE، به دقت شرایط و نکات مهم آن را مطالعه کنید.

 

پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون GRE

 

پرداخت آنلاین: شما می‌توانید از طریق سایت ETS به صورت آنلاین با استفاده از کارت اعتباری یا کارت بانکی خود، هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. در این روش، پرداخت به صورت فوری انجام می‌شود و شما نیازی به ارسال مدارک ندارید.

 

پرداخت با چک: شما می‌توانید چک خود را به نشانی مشخص شده توسط ETS ارسال کنید. این روش زمان بیشتری نسبت به پرداخت آنلاین به طول می‌انجامد و باید مدارک خود را همراه با چک ارسال کنید.

 

پرداخت با واریز به حساب: شما می‌توانید با مراجعه به بانک محلی خود، هزینه ثبت نام را به حساب ETS واریز کنید. در این روش، باید اطلاعات حساب ETS را به دقت بررسی کنید و پس از واریز، مدارک خود را به ETS ارسال کنید.

اطلاعات مورد نیاز ثبت نام آزمون GRE

اطلاعات موردنیاز برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای – 205 دلار

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت لینک 
  2. نوع آزمون (general)
  3. کشور، شهر، تاریخ و مرکز (center) آزمون ثبت نام آزمون GRE
  4. وضعیت تحصیلی
  5. رشته و گرایش تحصیلی
  6. چهار دانشگاه برای ریپورت رایگان (کد و نام دانشگاه و کد دانشکده در صورت لزوم) برای آزمون کاغذی ثبت نام آزمون GRE

هزینه کل محاسبه شده را در این فرم ، در قسمت وجه ریالی محاسبه شده وارد کنید.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال

ثبت نام آزمون جی آر ای

  • 0 ریال