پرداخت Application Fee دانشگاه ها
پرداخت Application Fee دانشگاه هاReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

رفتن به دانشگاه در خارج از کشور یک تجربه یک بار در زندگی است، اما می تواند گران باشد. ممکن است عجیب به نظر برسد که باید برای درخواست application fee دانشگاه خود هزینه پرداخت کنید، اما دو دلیل اصلی برای پرداخت application fee وجود دارد که اولین مورد این است که اگر هزینه ای برای پرداخت وجود دارد، به این معنی است که باید به دقت در مورد هر برنامه ای که ایجاد می کنید فکر کنید. هزینه‌ها غیرقابل استرداد هستند، بنابراین برای هر برنامه ناموفق یا هر درخواستی که رد کنید، هیچ پولی پس نخواهید گرفت. دلیل دوم پوشش هزینه های اداری بررسی و ارزیابی درخواست شماست. دانشگاه ها هزاران درخواست برای برنامه های خود دریافت می‌کنند و طبیعتا ارزیابی همه آنها زمان و منابع زیادی را می طلبد.

هزینه های application fee دانشگاه چقدر است؟

مبلغی که پرداخت application fee از کشوری به کشور دیگر، دانشگاهی به دانشگاه دیگر و برنامه ای به برنامه دیگر تفاوت دارد. به صورت تقریبی، هزینه درخواست از 45 تا 75 دلار متغیر است، اما برای برنامه های تحصیلات تکمیلی پرطرفدار مانند MBA می تواند تا 150 دلار افزایش یابد. تمام هزینه‌های پرداخت application fee باید توسط دانشگاهی که برای آن درخواست دادید کاملا واضح و شفاف بیان شود، بنابراین قبل از ارسال درخواست ، حتماً با دقت بررسی کنید.

چرا باید هزینه application fee خود را پرداخت کنید؟

قبل از اینکه از شما بخواهیم هزینه را بپردازیم، ابتدا درخواست شما را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که بهترین شانس ممکن برای پذیرش دارد. اگر درخواست شما خوب به نظر می رسد و آماده ارسال به دانشگاه است، ما از شما می خواهیم هزینه درخواست خود را پرداخت کنید. معمولاً قبل از بررسی و ارسال درخواست، ابتدا هزینه را پرداخت می کنید. با این حال، ما این کار را به این روش انجام می‌دهیم زیرا نمی‌خواهیم پول خود را برای برنامه‌ای که بعید است موفق شود هدر دهید. برای تأیید آمادگی برای ارسال درخواست شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم که شامل پیوندی برای پرداخت هزینه است. ما نمی‌توانیم درخواست شما را تا زمانی که پرداخت شما را دریافت نکرده‌ایم ارسال کنیم، بنابراین بسیار مهم است که در اسرع وقت این مبلغ را پرداخت کنید.

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها

جهت بررسی فرم درخواست پذیرش دانشگاه ها در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و اروپا به ویزا کارت یا مستر کارت نیاز دارید.شما می توانید از طریق این صفحه هزینه اپلیکیشن فی ( Application Fee ) دانشگاه مورد نظر خود را بپردازید. 

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین ارزی هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های اروپا ، آسیا ، کانادا ، استرالیا ،آمریکا

 1. لینک سایت دانشگاه مورد نظر
 2. نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به اکانت شما در سایت دانشگاه مورد نظر
 3. نام و نام خانوادگی به انگلیسی مطابق با گذرنامه
 4. ایمیل
 5. در صورت ذخیره نشدن اطلاعات شما در سایت دانشگاه مورد نظر، تمامی اطلاعات مورد نیاز تا مرحله پرداخت به اضافه اسکرین شات (screen shot) از تمام صفحات

هزینه کل محاسبه شده را در این فرم  ، در قسمت وجه ریالی محاسبه شده وارد کنید.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

 • قیمت: 0 ریال

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Max. file size: 2 MB.
  • 0 ریال

  پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها

  Application Fee

  مبلغ اپلیکیشن فی (Application Fee) برای هر دانشگاه متفاوت است و به طور معمول عددی بین  ۱۵ دلار تا ۱۰۰ دلار می باشد. در اکثر سایت هایی که کار خدمات پرداخت ارزی انجام می دهند در صورتی که مبلغ پرداختی کمتر از۱۰۰ دلار باشد تنها در صورتی که سایت مرجع امکان پرداخت از طریق پی پال را داشته باشد سفارش را انجام می دهند و چنان چه روش پرداخت در این سایت ها از طریق کارت های اعتباری (Credit Card) مانند ویزا کارت یا مستر کارت یا … باشد سفارش شما را انجام نمی دهند. اما گروه سفر ارزان (Cheapsafar) تمام این نوع پرداخت ها را انجام می دهد تا رضایت مشتریان را جلب کند. همچنین پیشنهاد می شود اگر در سایتی امکان انتخاب نوع نرخ پرداختی وجود داشت نوع ارز پرداختی را دلار آمریکا (USD) انتخاب کنید چرا که این امر باعث کاهش هزینه پرداختی از سوی شما می شود. پیش از ثبت سفارش لازم است Application خود را کامل نموده و به مرحله ای برسانید که آماده Submit باشد.

  مراحل پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) متناسب با نوع دانشگاه و کشور مربوطه متفاوت می باشد و معمولاً بصورت ذیل است:

  • انتخاب دانشگاه
  • پیدا کردن سایت دانشگاه
  • ایجاد اکانت کاربری
  • ورود اطلاعات به سایت دانشگاه
  • ذخیره کردن اطلاعات
  • ادامه مراحل تا رسیدن به صفحه پرداخت

  Application Fee
  لینک