خرید از تم فارست themeforest و سایت envato market
خرید از تم فارست themeforest و سایت envato marketReviewed by مدیر سایت on Oct 8Rating: 5.0خرید از تم فارست themeforest و سایت envato marketخرید از تم فارست themeforest و سایت envato market

بسیاری از طراحان و برنامه نویسان ایرانی به دنبال آن هستند تا با خرید اپلیکیشن ها و قالب های سایت و کدهای آماده ، طراحی شده در سراسر دنیا آنها را به زبان فارسی برگردانند و متناسب با نیاز مشتری هایشان آنها را خصوصی سازی کنند.

دو وب سایت themeforest و templatemonster از بزرگترین سایت های خرید و فروش دانلود قالب سایت برای وردپرس و جوملا هستند که گروه ارزان سفر کار پرداخت ارزی این وب سایت ها را انجام می دهد و شما می توانید قالب مورد خود را به راحتی خریداری کنید.

از جمله این سایت ها دیگر می توان به مجموعه envato market که شامل themeforest ، codecanyon ، videohive ، audiojungle ، graphicriver ، photodune ، 3docean، activeden اشاره کرد. معمولا این قالب ها و کدها از طریق پی پال امکان خرید دارند.

اکانت پی پال ما به شما این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن خرید از این سایت ها را انجام دهید و قالب و برنامه خود را با اکانت خود دانلود نمایید.

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت سفارش از تم فارست و codecanyon :

  1. نام کاربری و کلمه عبور
  2. لینک محصول
  3. مبلغ ارز

برای ثبت سفارش خود بر این روی لینک کلیک کنید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري