Early Reviewer Rewards ،خدمتی جدید از آمازون
Early Reviewer Rewards ،خدمتی جدید از آمازونReviewed by ananayis on Aug 12Rating: 4.5Early Reviewer Rewardsخبر جدید در مورد Early Reviewer Rewards

برنامه ی جدید آمازون، Early Reviewer Rewards به فروشندگان این امکان را می دهد تا با پرداخت هزینه به آمازون، خریدارانی برای ثبت نظر پیدا کنند. آمازون به این فروشندگان راه جدیدی یرای برای افزایش تعداد بازدید محصولات جدید ارائه داده است.
برنامه Early Reviewer Rewards در ماه ژوئن راه اندازی شده، که سرویسی است که در آن فروشندگان به آمازون هزینه ای پرداخت می کنند تا برای پیدا کدرن مشتریان برای نوشتن نظر برای محصولات تازه وارد شده در سایت خود آمازون جست و جو کند.

نحوه ی کارکرد برنامه به این صورت است که هنگامی که آمازون یک فروشنده را به این برنامه می پذیرد، آمازون به مشتریانی که قبلا محصول را خریداری کرده اند برای ارسال یک نظر یک هدیه کارت آمازون کوچک (1 تا 3 دلار، به عنوان مثال) هدیه می دهد. فروشندگان نفوذی بر مشتریان و نظریات و محتوای بررسی ندارند. فقط محصولات با کمتر از 5 نظر ثبت شده واجد شرایط برای این برنامه هستند. این برنامه در دسترس فروشندگان آمریکا می باشد. فروشندگانی که صاحب نام تجاری هستند.

Early-Reviewer-Rewards-2

آمازون از اظهار نظر در مورد این که چقدر این برنامه برای فروشندگان هزینه خواهد داشت، خودداری کرده است. آمازون تعدادی نظرات ارسالی را تضمین نخواهد کرد، اما بر بالا رفتن آن نظارت خواهد کرد. نظرهایی که به این طریق ارسال می شوند با یک علامت نارنجی رنگ که بر روی آن عبارت Early Reviewer Rewards نوشته شده است، از بقیه نظرات متمایز می شوند.

Early-Reviewer-Rewards-1

برنامه Early Reviewer Rewards متفاوت از برنامه آمازون وین است، خدمتی که فقط برای مارک های موجود در بازار که به طور مستقیم موجودی محصولاتشان را به آمازون می فروشند و سپس این موجودی را آمازون شخصا به فروش می رساند، قابل دسترسی است. نحوه ی کار این برنامه به این صورت است که آمازون برای برخی مشتری های مشخص نمونه ی رایگان از محصول می فرستد. این مشتری ها براساس رتبه ی نظراتی که تاکنون ثبت کرده اند، انتخاب می شوند.