تخفیف 16 جولای prime day آمازون را از دست ندهید.
تخفیف 16 جولای prime day آمازون را از دست ندهید.Reviewed by مدیر سایت on Jul 8Rating: 4.5

Discount-Prime-day-amazon-16-july
سایت آمازون معمولا روزهای مختلفی از جمله بلک فرایدی، سایبر ماندی، روز پدر، روز مادر، ولنتاین و … را برای تخفیف خرید در سال به خودش اختصاص میدهد. یکی دیگه از این روزهای تخفیفی 16 جولای 2018، که با عنوان prime day مخصوص اعضای پرایم مشخص شده هست. سایت آمازون از ساعت 3 بعد از ظهر 16 جولای تخفیف های خوبی برای کالاهای پرایم معرفی خواهد کرد. همونطور که میدونید امکان ارسال مستقیم از امازون به ایران وجود ندارد، همچنین این تخفیف برای اعضای پرایم هست. گروه ما با برخورداری از این امتیاز (اکانت پرایم) برای خرید و ارسال کالاهای مورد نیاز در خدمت شما هست.

تخفیف آمازونبرای آماده شدن و انتخاب کالاها به چند نکته دقت کنید.

می توانید اپ آمازون را دانلود کنید و کالاها را انتخاب کنید و نوتیفیکیشن اپ را روشن کنید تا تغییر قیمتها را به شما نشان دهد.

البته این اپ برای افراد ایرانی بیشتر جهت اطلاع از قیمتها کاربرد دارد چون در نهایت باید لینک کالا را برای ما ارسال کنید.

در روز پرایم دی به سایت آمازون وارد شوید و قیمتهای تخفیف خورده را مقایسه کنید و در نهایت لینک کالا را برای ما ارسال کنید.

16 ژولای، 25 تیر 97 می شود که برای ارسال لینک هرچه زودتر اقدام کنید خرید زودتر انجام خواهد شد.

این تخفیفات آمازون پرایم دی هر ساله می باشد.

از ویژگی خوب کالاهای پرایم، می توان به ارسال سریع و رایگان داخل آمریکا اشاره کرد. گاهی پیش می آید کالایی در سایت آمازون موجود است اما ارسال آن به دفتر ما در آمریکا زمان بر می شود و در نتیجه تحویل آن به مشتری زمان بیشتری طول می کشد.

چند روز بیشتر به این تخفیف باقی نمانده، لینک کالای مورد نظر خود را در فرم خرید از آمازون برای ما ارسال کنید. امیدواریم خرید خوبی را تجربه کنید.