هویت دیجیتالی
هویت دیجیتالیReviewed by ananayis on Aug 14Rating: 4.5هویت دیجیتالیاین خبر در مورد اهمیت هویت دیجیتالی صحبت می کند.

افراد پس از سرگردان بودن دراینترنت از خود رد پایی به جا می گزارند. ایجاد هویت دیجیتالی یا “طلای دیجیتالی” باعث می شود که بازاریابان بتوانند درک بهتری از خواسته ها و نیازهای مشتری داشته باشند تا به این صورت بتوانند خدمات شخصی سازی شده بیشتری را به عهده بگیرند. اما این هویت ها یک شبه ساخته نمی شوند؛ به جای آن، آنها از طریق مبادله مداوم و پیشرونده اطلاعات و داده ها، به عبارت دیگر، در طول یک رابطه، ذره ذره جمع می شوند.

این رویکرد، که “هویت مترقی” نامیده می شود، مشتری را در طول کل چرخه ی خرید دنبال می کند. آگاهی، سنجش، تبدیل، نگهداری و حمایت حلقه های این رویکرد هستند. این رویکرد شامل ارائه ارزش در ازای اطلاعات و رضایت مشتریان است، در حالی که به مشتریان اجازه می دهد بر پروفایل و ترجیحات خود نظارت داشته باشند.

اطمینان حاصل کنید که شما یک پروفایل کاربری غنی در عین افزایش اعتماد بین طرفین تشکیل می دهید. رضایت طرفین را به درستی برای به دست آوردن پیروزی دو طرفه برای کسب و کار خود و مشتریان خود مدیریت کنید.

امروزه دیگر مدیریت رضایت صحیح، یک گزینه و یا یک انتخاب نیست. انجام این کار باعث می شود که کسب و کار با قوانین و مقررات حفاظت از اطلاعات تکامل یابد. با این حال، به مدیریت رضایت به عنوان یک بار سنگین نگاه نکنید؛ بلکه آن را یک فرصت در نظر بگیرید. شرکت هایی که راهکارهای خود را برای رسیدگی به رضایت به روز می کنند، به مشتریان ثابت می کنند که متعهد به احترام به حریم خصوصی آنها هستند. در نتیجه، مشتریان بیشتر به کسب و کار اعتماد می کنند و به آن نام تجاری وفادار باقی می مانند. سپس، هنگامی که اعتماد یک مشتری ایجاد شد، کسب و کار می تواند به تدریج به جمع آوری اطلاعات در مورد کاربر برای اضافه کردن ارزش بیشتر برای هر تعامل از طریق شخصی سازی و ایجاد هویت دیجیتالی اقدام کند.