فروش دوشنبه سایبر
فروش دوشنبه سایبرReviewed by مدیر محتوا on Nov 28Rating: 4.5فروش دوشنبه سایبرنرخ تبدیل فروش دوشنبه سایبر توسط کامپیوتر خرده فروشی ها در اوایل روز دوشنبه، به طور متوسط 4.8٪ بوده است که رشد 5.3 سالانه بیش از سال گذشته را نشان می دهد. نرخ تبدیل توسط تبلت خرده فروشی ها 4.3٪ است که 1.5٪ افزایش یافته است و میانگین تبدیل گوشی هوشمند 2.5٪ است، که در مقایسه با سال قبل، 12.3٪ افزایش یافته است.

نرخ تبدیل فروش دوشنبه سایبر توسط کامپیوتر خرده فروشی ها در اوایل روز دوشنبه، به طور متوسط 4.8٪ بوده است که رشد 5.3 سالانه بیش از سال گذشته را نشان می دهد. نرخ تبدیل توسط تبلت خرده فروشی ها 4.3٪ است که 1.5٪ افزایش یافته است و میانگین تبدیل گوشی هوشمند 2.5٪ است، که در مقایسه با سال قبل، 12.3٪ افزایش یافته است.

ادوبی گزارش داده است که در روز جمعه سیاه، فروش آنلاین به مبلغ 5.03 میلیارد دلار رسیده بوده است. برای تعطیلات آخر هفته پس از شکرگزاری، شنبه و یکشنبه مجموعا به مبلغ 5،13 میلیارد دلار در فروش آنلاین تولید شد، که بیش از 10 درصد بیشتر از فروش در مدت مشابه سال گذشته بوده است، هر چند کمتر از پیش بینی های ادوبی برای 25-26 نوامبر بوده است.

فروش دوشنبه سایبر

فروش دسکتاپ روز شکرگذاری در این سال 22٪ افزایش یافت و به 1.572 میلیارد دلار رسید.

در جمعه سیاه، فروش دسکتاپ با 20 درصد افزایش به 2.36 میلیارد دلار در مقایسه با 1.97 میلیارد دلار در سال گذشته رسید.

پوشاک و لوازم جانبی به عنوان دسته بندی محصول برتر در جمعه سیاه با بیش از 600 میلیون دلار در فروش دسکتاپ شناخته شد، به دنبال آن لوازم الکترونیکی مصرفی با بیش از 500 میلیون دلار در فروش رتبه دوم را کسب کردند.

ComScore سود فروش روز شکرگزاری را بیشتر به افزایش تعداد مصرف کنندگان آنلاین نسبت داد، زیرا خریداران نسبت به سال گذشته بیش از 16 درصد افزایش یافته اند. دلار شکرگزاری در هر معامله 3% افزایش یافت و تعداد معاملات به نسبت هر خریدار 2٪ افزایش یافت. ComScore تعداد خریدارانی را که با تلفن همراه خرید کرده اند را در دست ندارد و از تخمین زدن نیز خودداری کرده است.

اندرو لیپسم، معاون ارشد بازاریابی و بینش ها، comScore می گوید: روند روز شکرگزاری و آخر هفته، خبر خوبی برای فروش دوشنبه سایبر بوده است.

عملکرد قوی در روز شکرگزاری و جمعه سیاه برای دوشنبه سایبر خوب بوده است، ما انتظار داریم که به راحتی در هزینه دسکتاپ 3/3 میلیارد دلار و در فروش کلی دیجیتال (از جمله فروش تلفن همراه) 4،5 میلیارد دلار درآمد داشته باشیم تا بتوانیم این روز را به عنوان موفق ترین روز خرید آنلاین سال برای هشت سال متوالی اعلام کنیم.