ایجاد فرصت شغلی در آمازون

ایجاد فرصت شغلی در آمازون

آمازون

در سال جدید آمازون حدود 2500 شغل در انگلستان ایجاد می کند . شرکت آمازون به علت تقاضای شدید گسترش یافته است و تا پایان سال 2016 حدود 14500 نفر را در انگلستان استخدام خواهد کرد .

آمازون حدود 2500 فرصت شغلی جدید در سال 2016 در انگلستان ایجاد کرد که به علت ” تقاضای بیشتر از همیشه ” بود .

این شرایط جدید مراکز خرید بزرگ را مثل مراکز فروش R & D ، مراکز خدمات رسانی به مشتریان و دفتر مرکزی در سراسر کشورگسترش می دهد . این کار باعث می شود که تعداد کارکنان این مجموعه در انگلستان تا پایان سال 2016 به 14500 نفر برسد .

این فروشگاه آنلاین قصد دارد یک دفتر مرکزی جدید در Shore ditch لندن با فضای کار برای 5000 نفر مثل دفتر خدمات رسانی وب در UK آغاز کند ، که هر دو در 2017 آغاز به کار می کند .

دستاوردهای جدید مثل تدارکات آمازون برای تقویت کالاهای خانگی و خدمات دارویی ، Pantry ، در رقابت مستقیم با سوپرمارکت های بزرگ انگلستان هستند . اخیرا به مشتریان اجازه خرید به صورت اقساط را داده است که گامی برای پیشرفت بیشتر است .

در سال گذشته 10000 فرصت شغلی در سرتاسر اروپا از طریق آمازون ایجاد شده است که گویا بالاترین میزان فرصت شغلی ایجاد شده در یک سال در این منطقه است .

این شرکت معتقد است از سال 2010 بیشتر از 15 بیلیون یورو روی حمایت از متصدیانش در اروپا سرمایه گزاری کرده است .

منشی تجاری سجاد جاوید بیان کرد : ” سرمایه گزاری بیشتر آمازون در انگلستان خبر خوبی است ، و علاوه بر این ثابت می کند که انگلستان بستر مناسبی برای صنایع ابتکاری به منظور سرمایه گزاری و انجام تجارتاست .

این شغل های جدید دائمی بالاترین سطح استخدام انگلستان را خواهد داشت و امنیت بیشتری برای کارکنان نسبت به توسعه دهندگان نرم افزاری در ادینبورگ برای عکاسان مد در لندن فراهم می کند . “

Christopher North ، مدیر عاملوب سایت انگلیسی آمازون بیان کرد: “انگلستان یک رده ی معتبر جهانی از بخش فناوری برای نوآوری و تعالی دارد.”

“این شغل های جدید که ما در سرتاسر کشور ایجاد کرده ایم ، ضامن چهارچوب کاری در انگلستان و اعتماد به اقتصاد آن است که ما مفتخر به حمایت از سرمایه گزاری های بیشتر هستیم . “

آمازون این هفته در صدر فهرست بهترین شرکت های خدماتی از دیدگاه مشتریان قرار گرفت.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري