شروع یک رویداد در Couchsurfing
شروع یک رویداد در CouchsurfingReviewed by ananayis on Aug 29Rating: 4.5شروع یک رویداد در Couchsurfingشروع یک رویداد در Couchsurfing

همان طور که حتما می دانید Couchsurfing یک سرویس مهمان نوازی و وب سایت شبکه ی اجتماعی می باشد. این وب سایت ابزاری برای اعضا می باشد تا هنگام سفر به عنوان مهمان در خانه شخص میزبان اقامت کنند، با اعضای دیگر سایت ملاقات کنند، و یا در یک رویداد شرکت کنند. برای مطالعه و آشنایی بیشتر با این سایت اینجا را کلیک کنید. سایت Couchsurfing یک راه خوب برای اطلاع رسانی به جامعه محلی است تا از یک رویداد که شما می خواهید میزبانی کنید، باخبر شوند. برای شروع یک رویداد در Couchsurfing شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید رویداد به صورت خصوصی برای اعضایی که دعوت می شوند، برگزار شود یا یک رویداد عمومی باشد و تمام اعضا بتوانند در این رویداد شرکت کنند.

شروع یک رویداد در Couchsurfing

1- برای شروع یک رویداد در Couchsurfing ابتدا باید وارد سایت Couchsurfing.com شوید، و روی کلید آبی رنگ با عنوان «ایجاد رویداد» یا “Create Event” کلیک کنید. که در زیر بخش «رویدادهای شما» یا “Your Events” قرار دارد.

Create-a-Couchsurfing-Event-2

2- نام رویدادی که قصد برگزاری آن را دارید در بالای صفحه تایپ کنید. یک مکان را در کادر متن بعدی بنویسید و یک محل را از لیست انتخاب کنید. انتخاب کنید که رویداد “عمومی” است یا “فقط برای افراد دعوت شده” می باشد، و سپس روی دکمه آبی رنگ با عنوان “بعدی” کلیک کنید.

Create-a-Couchsurfing-Event-3

3- پس از انتخاب تاریخ و زمان، دوباره روی کلید با عنوان “بعدی” کلیک کنید. شما همچنین می توانید گزینه “این رویداد باز هم تکرار می شود” یا “this event recurs” را علامت بزنید تا در آینده مجددا تکرار شود.

Create-a-Couchsurfing-Event-4

4- بعد از اضافه کردن موارد اضافی روی «ذخیره رویداد» کلیک کنید. موارد اضافی شامل یک عکس و هر توضیحی مانند مسیر دسترسی، هزینه و غیره است که می خواهید با افرادی که قصد شرکت در رویداد را دارند در جریان بگذارید.