رشد خرده فروشان آنلاین کانادا
رشد خرده فروشان آنلاین کاناداReviewed by ananayis on Sep 11Rating: 4.5رشد خرده فروشان آنلاین کانادارشد خرده فروشی های آنلاین کانادا

فروش خرده فروشان آنلاین کانادا در حال افزایش است و سه برابر بیشتر از رشد فروش خرده فروشی الکترونیکی در کانادا است و چهار برابر بیشتر از رشد متوسط بازار خرده فروشان رده بالای ایالات متحده است.

خرده فروشان آنلاین مستقر در کانادا در سال 2017 قدرتمند شده اند و ردیابی فروش آنها در سال جاری بیش از 40 درصد افزایش را نشان می دهد. این میزان سه برابر بیشتر از پیش بینی رشد فروش خرده فروشی الکترونیکی در سال 2017 در کل کانادا و چهار برابر بیشتر از رشد متوسط در سال 2016 است.

خرده فروشان آنلاین کانادا

خرده فروشی های آنلاین آمریکا مانند Amazon.com Inc.، شماره 1 در لیست 500 خرده فرونش اینترنتی برتر سال 2017؛ فروشگاه وال مارت (شماره 3)؛ و شرکت eBay ، همچنان اکثریت فروش وب سایت کانادا را اداره می کنند. اما با توجه به رشد آنها، به نظر می رسد مصرف کنندگان کانادایی به طور فزاینده ای تصمیم گرفته اند پول خود را در خرده فروشان آنلاین کانادا که در کشورشان مستقر هستند، صرف کنند.

در سال 2017 برای 100خرده فروش آنلاین کانادا، تخمین زده می شود که فروشندگان کانادایی 43.9 درصد از فروش خرده فروشی های الکترونیکی در سال 2017 را نسبت به 35.2 درصد در سال 2016 کسب خواهند کرد.