راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی از خارج و تحویل در ایران
راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی از خارج و تحویل در ایرانReviewed by مدیر سایت on Apr 30Rating: 5.0راهنمای خرید هدست واقعیت مجازی

عینک واقعیت مجازی چیست ؟

عینک واقعیت مجازی فناوری‌ای است که در آن محیط مجازی در جلوی چشمان شما قرار می‌گیرد. به این‌گونه که بدن انسان با محیط عینک مجازی همگام می‌شود. وقتی هدست واقعیت مجازی را در جلوی چشمان خود قرار می‌دهید، فضایی را می‌بیند که با تغییر حرکت صورت به اطراف، محیط نیز تغییر می‌کند و با جهت دید شما همگام می‌شود. این محیط‌ها ممکن است یا به‌صورت گرافیک رایانه‌ای سه‌بعدی یا فیلم و تصویری 360 درجه از محیط‌های مجازی باشند که از قبل ثبت‌شده‌اند. تصویر ایجادشده در عینک واقعیت مجازی به‌گونه‌ای است که هر وقت سرخود را حرکت می‌دهید، تصویری که می‌بینید هم تغییر می‌کند، به صورتی که احساس می‌کنید در آن محیط قرار گرفته‌اید و واقعیت را لمس می‌کنید. با عینک واقعیت مجازی می‌توانید بازی‌هایی با هیجان بالا را تجربه کنید. در این حالت حس این که خودتان نقش اول آن بازی هستید را خواهید داشت. یا می‌توانید از دیدن مکان‌های جذاب لذت برده و حس یک سفر خوب را تجربه کنید.

راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی از خارج و تحویل در ایران

عینک واقعیت مجازی بسته به ویژگی ها و قیمت ها دارای انواع مختلفی است.

اگر به دنبال تجربه بهترین واقعیت مجازی هستید دو عینک واقعیت مجازی Samsung Gear VR و کیت Oculus Rift DK 2 پیشنهاد میدهیم .

این نکته هم توجه داشته باشید این دو هدست با قیمت های سرسام آور به صورت غیر رسمی در بازار های ایران پیدا می شوند. مثلا برای داشتم یک Gear VR ، مجبورید یک میلیون و خرده ای هم پرداخت کنید. قیمت اوکولوس نیز به راحتی به سه برابر این عدد می رسد . طبیعتا کیفیت ساخت و تجربه ی مشاهده ی واقعیت مجازی با این دو هدست ، از دیگر رقبای موجود در بازار به مراتب بهتر است.

Virtual-Reality

همچنین سایر شرکت های که عینک واقعیت مجازی ارائه می دهند . هدست های  رومکستون ، ویرگلس ، کارل زایس ، Play Station vr ، HTC Vive و … می باشد.

شما می توانید عینک واقعیت مجازی خود را از فروشگاه معتبر خارجی مثل آمازون و eBay پیدا کرده و سفارش خرید خود را از طریق لینک های زیر ثبت نام نمائید.

خرید واقعیت مجازی از آمازون

خرید واقعیت مجازی از ای بی

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري