خرید الکترونیک از آمازون تنها با یک کلیک!
خرید الکترونیک از آمازون تنها با یک کلیک!Reviewed by مدیر سایت on Jan 28Rating: 4.5خرید آنلاین از آمازون با یک کلیکخرید الکترونیک از آمازون با dash button

آمازون برای تسهیل خرید الکترونیک انجام این کار را برای کاربران ویژه خود با تنها یک کلیک روی نمایشگر گوشی ممکن کرده است.

این خدمات پیش از این به طور فیزیکی در دسترس بود و حالا از طریق خدمات dash button در دسترس کاربران ویژه این سایت قرار گرفته است.

آمازون وسیله ای فیزیکی به نام Dash Button ساخته بود که برای خرید سریع اقلام مورد نیاز روزانه همچون دستمال کاغذی، شوینده، red bull، چای و قهوه و … به کار می آید. این دکمه به صورت برچسبی است و با چسباندن آن روی محل مورد نظر، مثلاً ماشین لباس شویی، می توانید پس از اتمام شوینده، با فشردن دکمه سریعاً شوینده سفارش دهید.

برای دیدن کامل dash button  های آمازون می توانید روی عکس زیر کلیک نمائید تا لیست کامل دکمه های سفارش سریع را مشاهده کنید.

tide-dash-button-amazon

پس از فشردن دکمه، پیامی برای ادامه خرید یا انصراف در تلفن هوشمند نمایش داده می شود. البته پیشتر نیز آمازون اقدام مشابهی کرده بود و به کاربران اجازه می داد تا با اسکن بارکد این کار را انجام دهند. حال Dash Button برای آسان تر ساختن این فرآیند ساخته شده است.

بدین منظور آمازون با بررسی سوابق خرید کاربران دکمه های میان بری را برای خرید سریع بیشترین کالاهای خریداری شده توسط افراد طراحی کرده است. این دکمه ها نام و مشخصات این محصولات را نشان می دهند و کاربر با لمس آنها سفارش خرید خود را به راحتی صادر و محصول را دریافت می کند.

افراد همچنین می توانند خود دکمه هایی را برای خرید سریع محصولات مختلف با یک کلیک طراحی کنند و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.

خدمات یاد شده با عنوان Prime Surprise Sweets مستلزم پرداخت 5 دلار به ازای طراحی هر دکمه Dash Button است. کالاهایی که از این طریق قابل خریداری هستند بسیار متنوع بوده و طیف گسترده ای از نیاز کاربران را برطرف می کنند.