حراج جنجالی دستکش تیم ملی احمد رضا عابدزاده در eBay
حراج جنجالی دستکش تیم ملی احمد رضا عابدزاده در eBayReviewed by مدیر سایت on Jun 4Rating: 5.0حراج جنجالی دستکش عابدزاده در eBay

دستکش های خاطره انگیز دروازه بان نامدار ایران در سایت معتبر ebay برای فروش، به حراج گذاشته شده است.
    
دستکش هایی که تقریبا تمام ایرانی ها با دیدن آن به یاد جام جهانی 1998 و البته دیدار حیثیتی ایران و آمریکا می افتند، دیداری که احمدرضا عابدزاده، کاپیتان وقت تیم ملی ایران در آن درخشش ویژه ای داشت.

Abedzadeh-gloves-ebay Abedzadeh-gloves-iran

البته این دستکش ها از یک نظر دیگر نیز به یاد فوتبال دوستان مانده است، دستکش هایی که به دلیل تفاوت برند با برند اسپانسر اصلی تیم ملی ایران در بازی های 98 فرانسه جریمه ای را مشمول احمدرضا عابدزاده و تیم ملی ایران کرد.

قیمت پایه این حراجی برای دستکش ها 110 هزار یورو تعیین شده است که مبلغی نزدیک به 500 میلیون تومان خواهد بود .

ahmadreza-abedzadeh-gloves

درخواست عابدزاده از مردم در مورد دستکش های تاریخی اش!

این دستکش ها چند سال پیش در جریان اسباب کشی احمدرضا عابدازده به منزل جدیدش به همراه چند دست لباس ورزشی دیگر که در داخل یک ساک قرار داشتند به سرقت رفته بودند. این در حالی است که در متن مربوط به مزایده ادعا شده است که این دستکش ها از یک موزه در کشور آلمان خریداری شده اند.

ahmadreza-abedzadeh-gloves-iran

چندی پیش احمدرضا عابدزاده ضمن ابراز ناراحتی از این کار از مردم خواسته بود که این دستکش ها را خریداری نکنند. عابدزاده با بیان اینکه می داند فرد فروشنده سارق دستکش ها نیست و او نیز از فرد دیگری آنها را خریداری کرده از فردی که اینک دستکش ها را برای فروش گذاشته خواست تا آنها را در اختیارش گذاشته و مبلغی که بابت فروش مشخص کرده را نیز از خودش دریافت نماید.

 

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري