آمار فروش جمعه سیاه
آمار فروش جمعه سیاهReviewed by ananayis on Nov 25Rating: 4.5آمار فروش جمعه سیاه"خریدارانی که به دنبال تخفیف هستند، در استفاده از گوشی های هوشمند برای خرید سریع تر عمل می کنند و ما افزایش استفاده از تلفن همراه در این فصل برای خرید با بیش از ده درصد رشد بودیم."

Mericle گفت: “خریدارانی که به دنبال تخفیف هستند، در استفاده از گوشی های هوشمند برای خرید سریع تر عمل می کنند و ما افزایش استفاده از تلفن همراه در این فصل فروش جمعه سیاه برای خرید با بیش از ده درصد رشد شاهد بودیم.”

طبق گفته Hitwise، روز شکرگذاری شاهد افزایش معاملات برای خرده فروشان بوده ایم. استفاده از موبایل در والمارت، شماره 3 در لیست 500 خرده فروشی برتر سال 2017، از روز قبل به میزان 317٪ افزایش یافت، در Target (شماره 20) 283٪ افزایش یافت و در کولز (شماره 18) 179٪ افزایش یافت. آمازون شاهد افزایش 46 درصدی در روزهای شکرگزاری از روز قبل بود.
وی گفت: “اگرچه آمازون در رتبه بندی فروش عمومی قرار گرفت اما Walmart رشد روزافزونی را در خرید های دیروز تجربه کرد.” از آنجا که گستره وسیعی از بازار در دست آمازون است و سهم بازار آمازون رشد چشمگیری داشته است، برای آنها رسیدن به آمازون سخت است. اما این آمار نشان می دهد که فروشگاه های عمده ای مانند Target و Kohls در حال برگزاری یک برنامه بزرگتر از پکیج خرید آنلاین در شکرگزاری هستند و احتمالا در بقیه آخر هفته جمعه سیاه ادامه خواهند داشت. ”

ما باید برای اطلاعات نهایی منتظر بمانیم تا ببینیم آیا در ماه جاری فروش جمعه سیاه در ماه نوامبر به فروش دوشنبه سایبر می رسد.

Walmart معاملات را در زمان نیمه شب به وقت کرانه شرقی انجام می دهد،و بر سیستم های الکترونیکی و بازی های ویدئویی به عنوان یک خرده فروش بزرگ تمرکز می کند. یک تخفیف قابل توجه الکترونیک 20 دلار تخفیف برای Google Mini Home، یک دستگاه بلندگو هوشمند است. این تخفیف قیمت این کالا را به 29 دلار می رساند، اما کاربران می توانند کارت هدیه 25 دلاری Walmart را برای اتصال حساب خود با Google Express به عنوان بخشی از مشارکت این شرکت ها دریافت کنند.

فروش جمعه سیاه

آمازون (شماره 1) نیز عرضه معاملات دوشنبه سایبر، از جمله معاملات خود را در رده بلندگو هوشمند خود را آغاز کرد. آمازون به استثنای الکترونیک و بیرون از منزل که در دوشنبه تخفیف می گیرد، فروش محصولات برخی از شرکت های کوچک مانند Amazon Handmade، Amazon Launchpad و Amazon Exclusives نیز برجسته می می شود.