Best Buy در برابر آمازون در جمعه سیاه 2017
Best Buy در برابر آمازون در جمعه سیاه 2017Reviewed by ananayis on Nov 22Rating: 4.5Best Buy در برابر آمازون در جمعه سیاه 2017

در حالی که Walmart پادشاه فروش تعطیلات است، آمازون و Best Buy قصد دارند در جمعه سیاه وارد یک رقابت جدی شوند. Best Buy دارای بهترین گزینه های گوشی های هوشمند HDTV و Galaxy است که هر یک از خرده فروشان را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که آمازون انتخاب محصولات وسیع تر و معاملات فوق العاده ای را در دستگاه های Echo، Kindle و Fire TV خود دارد. این یک آزمون جدی است که با شروع جمعه سیاه آغاز می شود. پس چه کسی در بالای صفحه قرار می گیرد؟ بیایید یک نگاهی بیندازیم.

جایی که Best Buy به آمازون غلبه می کند.
تخفیف های معروف تلویزیونی با کیفیت بالا: آمازون در سال جاری برخی از معاملات بزرگ در تلویزیون های هوشمند را انجام خواهد داد، اما مارک ها و مدل ها با ارزان ترین قیمت هنوز شناخته نشده اند. حتی بدتر از آن، مشخص نیست که چه زمانی دقیقا این معاملات بزرگ آغاز می شود و این باعث می شود خرید این تلویزیون ها واقعا پرزحمت باشد. Best Buy لیست بهترین معاملات تلویزیونی خود را، بنابراین مدل و مشخصات از قبل معرفی کرده است. تلویزیون شارپ 50 اینچ 4K با قیمت 179.99 دلار بهترین معامله تلویزیون سال است و احتمالا آمازون در مقابله با این قیمت و کیفیت حرفی برای گفتن نخواهد داشت. علاوه بر این، تلوزیون 55 اینچ 4K UHD توشیبا با قیمت 279 دلار یک معامله برتر است و هیچ علامت سوالی در مورد آن وجود ندارد.

Best Buy

خرید آنلاین در خانه سرگرم کننده است، اما چیزی در مورد تجربه خرید در فروشگاه متفاوت است. Best Buy بهترین های هر دو را ارائه می دهد و قرار است که یکی از بالاترین فروش ها در سال جاری باشد. ساعت های شکرگزاری و جمعه سیاه به وضوح مشخص شده است، چیزی که بسیاری از فروشگاه های دیگر نتوانسته اند انجام دهند. البته، فروش آمازون به شدت آنلاین است.

تخفیف های شناخته شده اپل آی فون و سامسونگ گلکسی: Best Buy 300 دلار تخفیف را برای Galaxy Note 8، Galaxy S8 یا Galaxy S8 Plus ارائه می دهد. همچنین تا 200 دلار برای Apple iPhone 8 وiPhone 8 Plus تخفیف در نظر گرفته شده است. در حالی که آمازون احتمال دارد که معاملات مشابهی داشته باشد، آنها هنوز منتشر نشده اند و بعید به نظر می رسد پیشنهادات بهتری در راه باشد.

Best Buyتخفیف 29.99 دلاری را با هدیه 10 دلاری Best Gift برای Google Home ارائه می دهد. از آنجا که آمازون این مورد بسیار محبوب را ارائه نخواهد کرد، این یک پیروزی آسان برای Best Buy است.

آگهی جمعه سیاه 2017 میلادی Best Buy یک بروشور 50 صفحه ای است که یکی از بزرگترین موارد منتشر شده همراه با ویژگی های فنی بیشتر از هر خرده فروش سنتی است. آمازون به سادگی یک اعلامیه مطبوعاتی کوچک را به نمایش گذاشت تا برخی از معملات را نشان دهد. در حالی که معاملات شناخته شده آمازون چشمگیر هستند، بیشتر آنها به صورت راز باقی می ماند. به طور خلاصه: برنامه ریزی خرید جمعه سیاه شما آسان تر است اگر شما آن را در Best Buy انجام دهید.