چطور یک مهمان نمونه در Couchsurfing باشیم؟ (بخش اول)
چطور یک مهمان نمونه در Couchsurfing باشیم؟ (بخش اول)Reviewed by ananayis on Sep 16Rating: 4.5چطور یک مهمان نمونه Couchsurfing در باشیم؟ (بخش اول)چگونه می توان یک مهمان نمونه Couchsurfing در باشیم؟

Couchsurfing می تواند راهی شگفت انگیز برای دیدار با افراد جدید و سفر با بودجه محدود باشد. وقت خود را برای برنامه ریزی بازدید خود بگذارید و می توانید فرصت های عالی برای کشف فرهنگ محلی، به اشتراک گزاری داستان ها و مهارت ها با میزبان خود داشته باشید و شاید حتی دوستی های طولانی مدت را ایجاد کنید. برای آشنایی با این که چگونه می توانید یک مهمان نمونه در Couchsurfing باشید مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

بخش اول- برنامه ریزی اقامت

مهمان نمونه در Couchsurfing

1- یک درخواست couchsurfing روشن بنویسید. برای میزبان آینده خود مشخص کنید که چه زمانی خواهید رسید، چرا شما می خواهید آنها را ملاقات کنید، و چه مدت قصد ماندن خواهید داشت. کمی درباره بازدید خود توضیح دهید آیا شما در حال گردش در منطقه هستید؟ در شهر برای شرکت در یک رویداد حظور دارید؟ از این راه برای رسیدن به مقصدی دیگر عبور می کنید؟ همچنین مطمئن شوید که پروفایل خود را کامل کرده اید، بنابراین دیگران می توانند شما را بهتر بشناسند.
اگر شما در مورد ایمنی نگران هستید، میزبان را با مشخصات دقیق و بررسی های مثبت انتخاب کنید. زنان تنها می توانند میزبان زن و یا میزبانی که با خانواده زندگی می کند، را انتخاب کنند و آدرس های مجاور خانه ها را به عنوان یک برنامه پشتیبان استفاده کنند.

Be-a-Great-Couchsurfer-2

2- زمینه ی مشترک با میزبان پیدا کنید. پروفايل میزبان را بخوانيد و به دنبال علایق بیشتر که به اشتراک گذاشته ايد و يا به دنبال کسب اطلاعات بيشتر باشید. میزبان شما یک داوطلب است و به احتمال زیاد قصد میزبانی برای ملاقات با مردم دارد. به داستان ها و مهارت هایی که می توانید در طول سفر خود با میزبان خود می توانید به اشتراک بگذارید و فعالیت هایی که می توانید با هم انجام دهید، فکر کنید.
یک موضوع برای شکستن یخ ها بین خود انتخاب کنید. مانند یک سلیقه مشترک در موسیقی و یا مکان دیگری که هر دو بازدید کرده اید. اگر چیزی به ذهن شما نرسید، برنامه ریزی کنید که از میزبان خود بپرسید که آیا قبل از این هم میزبان بوده است، و یا از آنچه که دوست دارد برای سرگرمی در منطقه انجام دهد سوال کنید.
با استفاده از ابزارهای ساخته شده در وب، ارتباط برقرار کنید، نه اطلاعات تماس شخصی. تا زمانی که مطمئن شوید که شما با هم کنار می آیید و تصمیم بگیرید که در خانه او اقامت کنید.

Be-a-Great-Couchsurfer-3

3- با میزبان هماهنگ شوید. هنگامی که یک میزبان درخواست شما را پذیرفته است، با او ارتباط برقرار کنید. اجازه دهید او بداند آیا تاریخ هایی که به او داده اید، دقیق هستند، یا اینکه ممکن است شما دیر یا زود به آنجا برسید. این که آیا شما در حال مسافرت با هواپیما، ماشین یا پیاده هستید، اطمینان حاصل کنید که می دانید که چگونه می توانید به خانه میزبان خود بروید، و اگر شما گم شدید، باید با چه شماره ای تماس بگیرید.
بپرسید که آیا کلید خودتان را خواهید داشت و یا اینکه ساعات مشخصی برای رفت و آمد وجود دارد.
جزئیات اقامت را مشخص کنید. ممکن است لازم باشد کیسه خواب، بالش، و یا حوله خود را همراه داشته باشید.

Be-a-Great-Couchsurfer-4

4- در مورد نکات محلی از میزبان خود سوال کنید. میزبان شما به عنوان یک عضو دائم جامعه محلی، می تواند توصیه ها و هشدارهایی را ارائه دهد که پیدا کردنشان به صورت آنلاین ساده نیست. در مورد هر موضوع مربوط به اقامت خود را آزادانه سوال کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است پرسیدن آنها قبل از اینکه وارد شوید، مفید باشد:
آیا سفرهای روزانه ای به شهرها یا جاذبه های اطراف وجود دارد؟ آیا میزبان شما علاقه مند به پیوستن به شما خواهد بود؟
بهترین راه برای دیدن منطقه چیست؟ حمل و نقل عمومی چگونه است و چقدر ممکن است تاخیر داشته باشد؟ آیا شما باید یک ماشین را اجاره کنید؟
آیا محله هایی هستند که برای پیاده روی ناامن باشند؟ آیا اقدامات احتیاطی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود؟