Anytime پیام رسان آمازون
Anytime پیام رسان آمازونReviewed by ananayis on Aug 5Rating: 4.5anytimeشما با پیام رسان جدید آمازون آشنا می شوید.

امروزه می توان گفت که اکثر مردم از برنامه های پیام رسان در گوشی هوشمند خود استفاده می کنند. سرویس‌های پیام‌رسان نه ‌تنها به‌عنوان یک راه جدید ارتباطی بین کاربران معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند، بلکه کسب و کارها و کمپانی‌های مختلف نیز از سرویس‌های پیام‌رسان و حتی بات‌ها در این زمینه استفاده‌ی گسترده‌ای می‌کنند.

anytime-1
برنامه های پیام رسان بیشتر حیطه کار اپل، فیسبوک و گوگل بوده است. اما به نظر می رسد که آمازون قصد دارد وارد این میدان شود. مطابق گزارشات آمازون در حال کار بر روی برنامه ی پیام رسانی به نام Anytime است. این برنامه برای اندروید، iOS و سیستم های خانگی تهیه شده است و قابلیت هایی مانند ارسال پیام، ارسال تصویر با فیلتر، فیلم، صدا و البته استیکر دارد. همچنین این برنامه دارای قابلیت چت گروهی می باشد.

anytime-4
شما برای پیدا کردن دوستانتان در این برنامه فقط به نام کاربری آن ها احتیاج دارید. و مانند WhatsApp احتیاجی به شماره تلفن ندارید. با استفاده از توییتر خواهید توانست مکالمات و یا تصاویر را به اشتراک بگذارید. و می توانید با رنگ های مختلف چت ها را از هم متمایز کنید. طبیعتا امکانات جانبی مانند گوش دادن گروهی به موسیقی و سفارش غذا و بازی های مختلف و امکان خرید و فروش در سایت آمازون هم وجود دارد. برای امینت بیشتر کاربرانی که قصد دارند از این برنامه استفاده کنند، آمازون اعلام کرده که اطلاعات حساب بانکی کاربران را کدگذاری می کند Anytime .ممکن است نتواند مانند فیسبوک شما را شب بیدار نگاه دارد، اما در بلند مدت می تواند مزیتی برای کاربران به شمار آید.

anytime-2
آمازون برای سنجش افکار کاربران در مورد امکانات سرویس جدید خود، یک نظرسنجی ترتیب داده است و در آن امکان کار با اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. البته باید به این نکته اشاره کرد که هنوز آمازون وجود اپلیکیشن Anytime را به صورت رسمی تایید نکرده است.