Amazon Inspire
Amazon InspireReviewed by ananayis on Aug 7Rating: 4.5Amazon Inspireاین خبر در مورد سایت آموزش جدید آمازون می باشد.

آمازون یکی بزرگترین وب سایت فروش آنلاین به حوزه آموزش وارد شده و سعی بر ارتقای سطح آموزشی و همیاری معلمان دارد. شرکت آمازون یکی از غول های صنعت فروش آنلاین، این روزها از برنامه ای رونمایی کرده است که هدف آن یاری رسانی به دانش آموزان و معلمین است. در این وب سایت معرفی شده که amazon inspire نام دارد، معلمان و یا حتی دانش آموزان قادرند مطالب مرتبط با یک موضوع آموزشی خاص را جمع آوری کنند و در وب سایت به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. تا به این صورت کتابخانه ای از منابع آموزشی دیجیتالی از معلمان، مدارس منطقه، ارائه دهندگان خدمات آموزش و ناشران تهیه شود.

amazon inspire

این موضوعات که پس از بررسی دقیق و همچنین ایجاد هماهنگی با محتوای درسی قابلیت استفاده به عنوان یک برنامه درسی را داراست، کار را برای هم معلمان و هم دانش آموزان آسان می کند. این شیوه بر مبنای به اشتراک گذاشتن دانش برای یادگیری از همدیگر و ارتقا مهارت ها طراحی شده است.

Amazon-Inspire-4

این وبسایت از بخش های مختلفی مانند ریاضیات، علوم، دستور زبان انگلیسی، علوم اجتماعی و … تشکیل شده است. که هر شخص بسته به نیاز می تواند به سهولت از طریق این طبقه بندی ها، محتوای موردنظرش را پیدا کند.

Amazon-Inspire-1

این سایت به صورت مرتب به روز رسانی می شود و جست و جو در بخش ها بر اساس عنوان، موضوعات، سطوح درجه، انواع منابع، ناشران و استانداردها امکان پذیر است.

این وب سایت تحولی را در نظام آموزشی ایجاد کرده است. پیش از این برندهایی از قبیل گوگل و اپل نیز در این راه قدم گذاشته بودند، که با ورود آمازون راه برای بسیاری از برندها برای رقابت بیشتر باز شده است. amazon inspire هم اکنون در دسترس قرار گرفته است تا با اشتراک گذاری مطالب آموزشی معلمان و دانش آموزان را در فراگیری بهتر مطالب آموزشی همراهی کند.
برای آشنایی بیشتر با این سابت اینجا را کلیک کنید.

 


برچسب : ،