تخفیف آمازون

شرکت آمازون

تخفیف آمازون

آمازون یکی از معتبرترین سایت های فروش اینترنتی است که برای مشتریان اولیه خود که مدت هاست از این سایت خرید داشته اند در یک حرکت شگفت آور قیمت بازیهای خود را برای اثبات غلبه بر بازار خرده فروشی پایین آورد .

مشتریانی که از قدیم عضو این سایت بوده اند می توانند با 20 درصد تخفیف از قیمت های اعلام شده آنها را خریداری کنند. عناوین جدید کالاهایی که تا 2 هفته پس از انتشار این خبر  نیز وارد سایت می شوند ، شامل تخفیف می باشند .

کاربرانی که به مدت 1 ماه از خرده فروشی ها استفاده کرده اند نیز ، این تخفیف شامل حالشان می شود و می توانند از این تخفیف بهره مند شوند . تا کنون این مزایا تنها برای کاربران آمازون آمریکا امکان داشت اما به زودی برای آمازون انگلستان هم تدارک دیده می شود .

آمازون با هزینه 79 پوند سالانه به مشتریان خود پیشنهاد می کند که از امکانات تحویل 1 روزه ، یا حتی 1 ساعته در لندن و بیرمنگهام استفاده کنند . اعضای سابق می توانند به ویدئو های آنی ، فیلم آن و خدمات تلویزیونی ، دانلود موزیک و ذخیره نامحدود عکس و کتاب های خریداری شده برای عرضه دسترسی داشته باشند .

این شرکت حق عضویت خود را با زیرکی به 59 پوند در نوامبر گذشته تا روز جمعه سیاه کاهش داد تا مشتریان جدید به آسانی به انجام معاملات خود از طریق فروش آنلاین سالانه اقدام کنند .

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري