دوشنبه سایبر آمازون
دوشنبه سایبر آمازونReviewed by ananayis on Nov 26Rating: 4.5دوشنبه سایبر آمازونآمازون عادت تبدیل جمعه سیاه و دوشنبه سایبر به یک فروش طولانی و تعطیلات پیوسته دارد. این به این معنی است که شما نیاز به استقامت دارید. در دوشنبه سایبر آمازون بیش از 75،000 معامله را معرفی خواهد کرد. مشکل: بسیاری از محبوب ترین معملات تنها چند ساعت طول می کشد، آنها می توانند در عرض چند دقیقه به فروش برساند و آمازون کار زیادی برای پیشبرد آنها انجام نمی دهد. بنابراین مطمئن شوید که شما به طور منظم صفحه دوشنبه سایبر آمازون را برای به اصطلاح "رعد و برق تخفیف ها" بررسی می کنید.

آمازون عادت تبدیل جمعه سیاه و دوشنبه سایبر به یک فروش طولانی و تعطیلات پیوسته دارد. این به این معنی است که شما نیاز به استقامت دارید. در دوشنبه سایبر آمازون بیش از 75،000 معامله را معرفی خواهد کرد. مشکل: بسیاری از محبوب ترین معملات تنها چند ساعت طول می کشد، آنها می توانند در عرض چند دقیقه به فروش برساند و آمازون کار زیادی برای پیشبرد آنها انجام نمی دهد. بنابراین مطمئن شوید که شما به طور منظم صفحه دوشنبه سایبر آمازون را برای به اصطلاح “رعد و برق تخفیف ها” بررسی می کنید.

دوشنبه سایبر آمازون
زمان شروع: آمازون مخلوق عادت است، در حالی که شرکت اعلام می کند که معاملات دوشنبه سایبر خود را به طور رسمی در روز دوشنبه، 27 نوامبر آغاز خواهد شد. استثنائات زیادی وجود دارد – به ویژه برای خریداران کنترل صوتی Alexa. همانطور که در بالا ذکر شد، معاملات فوق العاده ی آمازون اغلب بدون اطلاع اعلام می شوند و بعضی از آنها تا اواخر بعداز ظهر و حتی شب، رونمایی نخواهند شد. پاداش عالی است، اما ناامیدی می تواند به همان اندازه بالا باشد.

دوشنبه-سایبر-آمازون-3

حمل و نقل: عضویت آمازون Prime اگر شما قصد خرید در طول دوشنبه سایبر آمازون را دارید ضروری است. شما بدون کمترین هزینه ای حمل و نقل دو روزه رایگان را در تمام سفارشات دریافت خواهید کرد، که بهتر از همه رقبای آمازون است (Best Buy دارای حمل رایگان است، اما کند است). بهترین بخش در مورد آمازون Prime این است که شما می توانید سیستم را امتحان کنید: یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان است و شما می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای قبل از آن زمان عضویت را لغو کنید – التبه بعد از اینکه تمام خرید تعطیلات خود را انجام می دهید. اگر نمی خواهید از اعضای Prime باشید باید 25 دلار برای حمل رایگان بپردازید، که این روش همیشه هم سریع نیست. بنابراین مقایسه بی فایده است.

دوشنبه-سایبر-آمازون-4

دسترسی اولیه کاربران صوتی الکسا: همانطور که در بالا ذکر شد، آمازون به مشتریانی که با استفاده از دستگاه دسترسی الکسا خرید می کنند، اجازه ی دسترسی زودهنگام میدهد. این دسترسی در ساعت 5 بعد از ظهر ، یکشنبه، 26 نوامبر آغاز خواهد شد. دستگاه های قابل قبول شامل Echo آمازون، Echo پلاس، اکو دات، آمازون Tap، تلویزیون آتش آمازون، Fire HD 10 تبلت و اکو نمایش. شما همچنین می توانید از برنامه Alexa در iOS و اندروید استفاده کنید.