علی اکسپرس – نکاتی ریز اما مفید
علی اکسپرس - نکاتی ریز اما مفیدReviewed by Mohammad on Oct 5Rating: 5.0نکاتی اما مفید برای خرید از علی اکسپرسسفارش کالا از علی اکسپرس و تحویل دادن در ایران

علی اکسپرس، فروشگاهی بزرگ و در دسترس

علی اکسپرس

آیا به دنبال خریدی خوب هستید؟ اگر تمایل به خرید کالایی خوب دارید می توانید در فروشگاه آنلاین علی اکسپرس به جستجو پرداخته و کالای مورد نظر خود را یافته و اقدام به خرید نمایید.

برای جستجو در سایت ابتدا به آدرس www.aliexpress.com مراجعه کنید. سپس در بین دسته بندی های موجود دسته مورد نظر را یافته و به آن وارد شوید. در دسته موجود به دنبال نوع کالای مورد نظر بگردید و در آن جا به دنبال کالای خود بگردید. سایت علی اکسپرس دارای دسته بندی بسیار خوبی است که دریافتن کالای مورد نظر کمک بسیاری می کند و اگر شما هدف تان از ابتدا معلوم باشد به راحتی می توانید به کالای مورد نظر دست پیدا کنید. حال پس از یافتن کالا چگونه آن را از علی اکسپرس خریداری نماییم؟

برای این کار ، کالا را از سایت علی اکسپرس کپی کنید و در صفحه ی سفارش کالا از علی اکسپرس در فیلد مربوطه وارد کنید و سایر مشخصات آن از قبیل رنگ، اندازه، مدل نوع پست و … را در بخش توضیحات وارد کنید تا هنگام انجام سفارش مد نظر قرار گیرد. پس از وارد کردن مشخصات مربوطه به کالا می بایست قیمت ریالی قابل پرداخت را محاسبه کرد. برای منظور قیمت دلاری را از سایت علی اکسپرس خوانده و در بخش محاسبه گر وارد کنید و مبلغ محاسبه شده را در فیلد مربوطه وارد کنید. پس از آن سایر فیلدها را با مشخصات صحیح پر کنید تا سفارش کالا با دقت برای شما انجام شود.

در نهایت پس از سفارش کالا رسید سفارش برای شما ارسال می گردد. پس از آنکه فروشنده اقدام به ارسال کالای شما نمود شماره رهگیری مرسوله را برای ما ارسال می کند که پس از دریافت از سایت علی اکسپرس برای شما ارسال می گردد تا شما قادر باشید کالای خود را رهگیری کنید.

در تمام موارد بالا و در تمام لحظات کارشناسان تیم ارزان سفر برای لذت از خرید کنار شما هستند و شما می توانید سوالات خود را از آنها بپرسید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري