چند گام ساده برای پیدا کردن و خرید هدیه از آمازون
چند گام ساده برای پیدا کردن و خرید هدیه از آمازونReviewed by مدیر سایت on May 14Rating: 4.0پیدا کردن هدیه و خرید هدیه از آمازون

آمازون به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی، ابزار و کالاهای متفاوتی را عرضه می‌کند. تنوع موجود در این فروشگاه بزرگ اینترنتی راه ساده ای برای این‌ که بتوانید به دوستان و عزیزانتان هدیه های منحصر به فردی بدهید. علاوه بر تنوع محصولات، در آمازون دسته بندی مناسبی برای همه اشخاص از کودک تا بزرگسال و همین طور برای آقایان و خانم‌ها موجود است. این مسیر مناسبی است تا بتوانید در کمال آرامش و بدون این‌که در فروشگاه‌های بزرگ سردرگم بشید، هدیه دلخواهتون را با مناسبت‌های مختلف به خانواده و دوستانتون بدهید.

برای اینکه قادر باشید از آمازون کالای دلخواهتون را به راحتی خرید کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را دنبال کنید تا در چند گام ساده مسیر انتخاب و خرید هدیه از آمازون را طی کنید.

گام اول: جستجوی هدیه

در صفحه اول آمازون گزینه‌ای وجود داره با عنوان (Find a gift). بعد از انتخاب این گزینه یک فهرستی برای شما در دسترس است که می‌توانید مشخص کنید برای چه کسی می‌خواهید هدیه تهیه کنید. برای زن، مرد، مادر،بچه ها و نوزادان، پسران،دختران و بسیاری از دسته بندی‌های سنی من جمله کودکان 8-12 سال و زیر 8 سال.
 پیدا کردن هدیه در آمازون
گام دوم: انتخاب هدیه خاص

پس از اینکه دسته بندی مورد نظرتون انتخاب کردید، نوبت به انتخاب نوع هدیه می‌رسد که برای افراد مختلف متفاوت است. مثلا برای مردان دسته بندی لباس، موزیک و سرگرمی ظاهر می‌شود و برای کودکان مواردی چون اسباب بازی، وسایل اتاق، لوازم التحریر و …

 gift-finder-amazon

گام سوم: بررسی هدیه

پس از اینکه در بین دسته بندی های مناسب به کالای مورد نظر خودتان دست پیدا کردید، میتوانید کلیک کنید و جزییات هدیه را بررسی کنید. برای لباس سایز و رنگ همراه با بزرگنمایی تصویر به کمک شما می‌آید تا از کیفیت هدیه خود مطمئن بشوید. در سایر اقلام نیز از جمله کالاهای دیجیتال و برقی، ضمانت نامه صحت و سلامت آن در دسترس کاربران قرار دارد.

گام چهارم: پرداخت

برای پرداخت هزینه کالای مورد نظرتان از ایران نیاز به حساب پی پال، مسترکارت یا گیفت آمازون دارید، از آنجاکه این حساب همیشه در دسترس نیست، راه جایگزین آن در اینجا معرفی می‌شود. کارگزارانی به عنوان واسط پرداخت هزینه را برای شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌دهند. یکی از معتبرترین کارگزارهای که در ایران فعالیت می‌کنند، پایگاه ارزان سفر است. برای پرداخت از ارزان سفر کافی است فرآیند پنج گانه زیر را دنبال کنید:

1. ارسال لینک کالا توسط شما از طریق ثبت سفارش در ارزان سفر
2. ارسال ایمیل قیمت و زمان دقیق تحویل به شما توسط ارزان سفر
3. پرداخت آنلاین فاکتور
4. گرفتن تماس با شما به محض دریافت سفارش شما
5. تحویل کالا به آدرس شما در ایران