راهنمای سفارش

مراحل ثبت سفارش

از اینکه این سایت ارزان سفر را به عنوان ثبت سفارش خود انتخاب کردید متشکریم.

مرحله اول – انتخاب نوع سفارش

اولین قدم انتخاب نوع خدمات در سایت می باشد. با مراجعه به قسمت خدمات و انتخاب خدمات می توانید به مرحله بعد برید.

مرحله دوم – محاسبه هزینه

سپس از قسمت محاسبه هزینه که در سایت قابل مشاهده است میزان دلار درخواستی ، نوع دلار و نوع ارز را انتخاب کرده محاسبه گر وجه ریالی آن را جهت پرداخت نمایش میدهد.

مرحله سوم – ثبت سفارش و پرداخت

در این قسمت کلیه فیلدها را با دقت پر کرده و  بر اساس نوع پرداخت (پرداخت آنلاین ، کارت به کارت و فیش واریزی) سفارش خود را ثبت میکنید.

مرحله چهارم – انجام سفارش

در این مرحله ما سفارش شما را دریافت کرده و بر اساس اولویت سفارش های ارسال شده در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش را انجام داده و اطلاعات آن را به همان ایمیلی که ثبت سفارش کرده اید در اختیار شما قرار می دهیم. بخاطر داشته باشید که بدلیل حجم زیاد سفارشات پس از ثبت سفارش و تا قبل از سپری شدن بازه زمانی ۲۴ ساعته از هرگونه ثبت دوباره و یا تماس تلفنی خودداری کنید. در صورتی که پس از این بازه زمانی پیامی از جانب ما مبنی بر انجام سفارش دریافت نکردید میتوانید از طریق ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی مورد را پیگیری نمایید.

پرداخت آنلاین از طریق کارت عضو شتاب

شما میتوانید در هر ساعت شبانه روز نسبت به پرداخت صورت حساب های خود از طریق آنلاین و با استفاده از یکی از کارت های عضو شتاب اقدام نمایید. در حال حاضر پرداخت از طریق در گاه های پرداخت آنلاین بانک ملت (شرکت به پرداخت ملت ) که از معتبرترین و با سابقه ترین درگاه های آنلاین در سیستم بانکی کشور می باشد، مقدور می باشد. لازم به ذکر است تمامی دارنگان کارت های بانکی عضو شتاب امکان پرداخت از طریق درگاه های مذکور را دارند.
به منظور پرداخت آنلاین همراه داشتن اطلاعات زیر الزامی می باشد:

  • همراه داشتن شماره 16رقمی کارت خود
  • رمز خرید اینترنتی کارت (رمز دوم کارت)
  • یا کد سه یا چهار رقمی کارت CVV2 در اکثر کارتها در پشت کارت به صورت چاپی و یا برجسته نوشته شده است
  • تاریخ انقضا کارت

card_sample

 

در صورتی که پرداخت شما به صورت آنلاین انجام شود، سفارش شما در همان لحظه فعال خواهد شد و اطلاعات آن به صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد گردید. در صورتی که در هنگام پرداخت آنلاین با هر مشکلی برخورد کردید، لطفا سریعا مراتب را با بخش پشتیبانی سایت در میان گذارید.

پرداخت از طریق دستگاههای خودپرداز بانکی (ATM)

در صورتی که کارت بانکی شما توسط سیستم پرداخت آنلاین شناخته نمی شود، میتوانید مبلغ سفارش را از طریق دستگاههای خودپرداز کلیه بانکهای کشور به یکی از شماره کارتهای زیر وارد نمایید و کد رهگیری تراکنش انجام شده را از طریق فرم ثبت سفارش ثبت نمایید. مشخصات مورد نیاز جهت ثبت پرداخت از این طریق عبارت است از نام بانک مقصد که مبلغ به آن واریز شده و همچنین شماره فیش تراکنش انجام شده.

 

پرداخت از طریق واریز به حساب بانکی

در صورتی که مایل هستید که مبلغ سفارش را مستقیما از طریق واریز بانکی انجام دهید، می توانید مبلغ سفارش را به یکی از حسابهای زیر پرداخت نموده و کد رهگیری تراکنش انجام شده را از فرم ثبت سفارش  ثبت نمایید. مشخصات مورد نیاز جهت ثبت پرداخت از این طریق عبارت است از نام بانک مقصد که مبلغ به آن واریز شده و همچنین شماره فیش تراکنش انجام شده .

 

 

کلمات کلیدی :

پی پال,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري