بیمارستان مجازی
بیمارستان مجازیReviewed by ananayis on Oct 15Rating: 4.5بیمارستان مجازییک سیستم بهداشتی منطقه ای مشهور برای پیشرفت در مراقبت های بهداشتی و فن آوری اطلاعات دیجیتال، در حال باز کردن یک بیمارستان مجازی است.

یک سیستم بهداشتی منطقه ای مشهور برای پیشرفت در مراقبت های بهداشتی و فن آوری اطلاعات دیجیتال، در حال باز کردن یک بیمارستان مجازی است.
بسیاری از جزئیات بزرگ مانند اندازه، دامنه و هزینه این برنامه هنوز توسط Intermount Healthcare، یک سیستم بهداشتی غیر انتفاعی مستقر در سالت لیک سیتی با 23 بیمارستان و حدود 1400 پزشک متخصص مراقبت های اولیه و مراقبت های ویژه در بخش مراقبت های ویژه در بیش از 185 کلینیک، اعلام نشده است.

بیمارستان مجازی
مارک پروبست، مدير اطلاعات Intermountain، به مديريت سلامت اينترنت گفته، در سال 2018، Intermountain درها را در يک بيمارستان مجازي مجتمع مسکوني مستقر در Solt Lake باز مي کند. پروبست می گوید: “این مربوط به خیلی بعد است.”
بیمارستان های مجازی، که اساسا مراکز سلامت برای ارائه مشاوره و ارائه دهنده دیجیتال و نظارت از راه دور بیماران هستند، در بیمارستان به وجود می آیند، چرا که بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی به دنبال روش های جدید برای ارائه مراقبت مستقیم به مصرف کنندگان آنلاین هستند و از وب برای مدیریت بهتر این کسب و کار استفاده می کنند. پروبست می گوید: “همه چیزهایی که ما با ارتباطات مراقبت های مجازی با بنیاد و بخشی از این پایه انجام می دهیم این است که از پرداخت هزینه خدمات به خدمات ارزش افزوده صرف نظر کنیم.

بیمارستان-مجازی-2
به عنوان مثال، Mercy Health، یک سیستم مراقبت بهداشتی سنت لوئیس، دو سال پیش 54 میلیون دلار هزینه کرد تا مجتمع مسکونی مرسی، یک آپارتمان چهار طبقه با ظرفیت 125،000 متر مربع در چسترفیلد، با 600 کارمند و پزشک که از طریق تجزیه و تحلیل داده ها و سوابق پزشکی و وضعیت سلامتی جسمی بیمار برای تشخیص بیماری و ارائه مراقبت استفاده می کنند.
در Intermountain، راه اندازی مجتمع بیمارستان مجازی پروژه بزرگ بعدی است. پس از اینکه سیستم بهداشتی تمام بیمارستان های خود را به سیستم های پرونده های سلامت الکترونیکی خود پیوند داد، یک پرونده سلامت الکترونیک، سیستم مدیریت عملکرد و چرخه درآمد را راه اندازی خواهد کرد.