آموزش بررسی موجودی ویزا کارت
آموزش بررسی موجودی ویزا کارتReviewed by محمد on Jan 16Rating: 5.0آموزش تصویری بررسی موجودی ویزا کارتآموزش تصویری و گام به گام نحوه ساخت اکانت در اینترنت بانک، نحوه اضافه کردن کارت به اینترنت بانک، نحوه شارژ کارت و مشاهده تراکنش های انجام شده با ویزا کارت را همراه هم تمرین میکنیم.

جهت شارژ، بررسی میزان موجودی و مشاهده آخرین تراکنش های کارتهای ویزا کارت از نوع پریمیوم، استاندارد و گیفت ابتدا باید در سایت www.emoneyonlineservices.com یک حساب کاربری ساخته شود.

آموزش ساخت اکانت در سایت www.emoneyonlineservices.com

برای ساخت اکانت ابتدا وارد سایت به آدرس www.emoneyonlineservices.com می شویم که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

ویزا کارت

برای ساخت اکانت بر روی گزینه First Time Logging in? کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشوید که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

W2

در صفحه باز شده در فیلد مقابل Email Address آدرس ایمیلی که قصد ساخت اکانت برای آن دارید را وارد کنید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل بر روی دکمه Proceed کلیک کنید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

W3

در این صفحه ابتدا دوباره ایمیل مد نظر را وارد کنید و پس از آن نام و نام خانوادگی را وارد می کنید و کد امنیتی تصویری را در فیلد مقابل آن وارد می کنید. پس از آن با کلیک بر روی دکمه proceed ایمیلی از طرف سایت حاوی لینک فعال سازی حساب شما به ایمیلتان ارسال می شود که تصویر ایمیل مشابه تصویر زیر است.

W4

در این ایمیل بر روی Click Here کلیک کنید و پس از آن وارد مرحله بعدی میشوید که در ادامه آورده شده است.

ویزا کارت

در این صفحه یک گذر واژه (Password) جهت حساب کاربری خود تعریف میکنید.

ویزا کارت

پس از مشاهده این صفحه یعنی ساخت اکانت شما تکمیل شده است و شما می توانید از حساب خود جهت مدیریت ویزا کارت های خود استفاده کنید. پس از این مرحله با اولین ورود به صفحه ای مشابه تصویر زیر وارد می شوید.

مدیریت حساب های ویزا کارت

تصویر اصلی پنل مدیریتی به شکل زیر است.

W8

اضافه کردن ویزا کارت به پنل مدیریتی

جهت اضافه کردن ویزا کارت به پنل مدیریتی خود در بخش کارت ها (Cards) بر روی گزینه Add a New Card کلیک کنید. با این کار پنجره ای بر روی پیل باز می شود که به شکل زیر است.

W9

در این صفحه اگر شما صاحب ویزا کارت هدیه هستید شماره سریال کارت را در بخش اول وارد کنید و در بخش دوم (Name This Card As) نامی را که میخواهید با آن کارت را برای خود مشخص کنید وارد کنید و در صورتی که صاحب کارت پریمیوم یا استاندارد هستید گزینه اول را انتخاب کنید. در این آموزش ویزا کارت هدیه مد نظر قرار می گیرد. شماره سریال ویزا کارت های هدیه در پشت کارتها درج شده است و بر روی برچسب کارتها نیز درج گردیده است. در صورتی که ایمیل ثبت شده برای کارت با ایمیل صاحب حساب کاربری یکسان باشد کارت به لیست کارتهای شما اضافه می گردد در غیر این صورت اگر کارت مد نظر کارتی مشترک بین چند نفر باشد ایمیلی به ایمیل صاحب کارت ارسال می گردد که درخواست دسترسی به کارت می باشد که بایستی توسط دارنده کارت تایید گردد.

W10

پس از آنکه کارت بدرستی به حساب شما اضافه شد تصویری مشابه تصویر زیر را می بینید.

W11

پس از تایید کارت توسط صاحب حساب تصویر اکانت به شکل زیر در می آید.

W12

در این وضعیت موجودی حساب ویزا کارت به شما نمایش داده می شود و می توانید با زدن گزینه Update Balance از آخرین وضعیت موجودی کارت خود آگاه شوید.  برای مشاهده تراکنش های انجام شده با ویزا کارت می توانید گزینه More را بزنید که در این صورت تصویر به شکل زیر در می آید.

W13

با زدن گزینه Transactions می توانید ریز تراکنش های حساب خود را مشاهده کنید که بصورت زیر نمایش داده میشود.

W14

شارژ کردن کارت

در صورتی که شما شارژی را خریداری کرده باشید و قصد اضافه کردن آن را به کارت خود داشته باشید شارژ مد نظر در قسمت سمت راست پنل یعنی قسمت Active Vouchers اضافه می شود که مشابه تصویر زیر می باشد.

شارژ ویزا کارت

برای اضافه کردن شارژ خریداری شده بر روی کارت خود ابتدا بر روی گزینه Load to a Card در مقابل شارژ مد نظر کلیک میکنید تا پنجره ای مشابه تصویر زیر به نمایش در می آید.

ویزا کارت

در اینجا شماره سریال کارت هدیه مورد نظر را وارد میکنید و یا کارت را از لیست نشان داده شده انتخاب میکنید تا پنجره ای مشابه تصویر زیر به نمایش در آید که جهت اطمینان از صحت ورود اطلاعات است که در صورت اطمینان از اطلاعات وارد شده گزینه Reload the Card را انتخاب میکنید فرایند به پایان برسد.

W17

در نهایت شارژ خریداری شده بر روی کارت انتخاب شده بارگذاری می شود که در صورت انجام موفقیت آمیز این کار پیام زیر به نمایش در خواهد آمد.

W18

قسمت زیرین پنل نیز جهت مشاهده شارژهای استفاده شده است که به شکل زیر می باشد.

W19

در نهایت امیدوارم مطالب این مقاله آموزشی برای شما مفید باشد.

 

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري